50 مدل کاغذ دیواری 2020 با طرح های بسیار متفاوت و جالب

50 مدل کاغذ دیواری 2020 با طرح های بسیار متفاوت و جالب

 کاغذ دیواری یکی از مفیدترین و پرکاربردترین روش های تزیین دکوراسیون داخلی است. کاغذ دیواری ها هر سال طرح های جدیدتر و جالب تری نسبت به سال گذشته می گیرند. مدل کاغذ دیواری 2020 هم از این قاعده مستثنی نیست. مدل های امسال شامل طرح و نقش های برجسته، بافت دار و پرجزئیات می شوند. در خانه های فاقد جذابیت در طراحی داخلی، اضافه کردن چنین مدل هایی می تواند روح تازه ای به دکوراسیون ببخشد. در این پست با طرح هایی آشنا خواهید شد که مطابق مد روز طراحی شده و پیشرفت زیادی از لحاظ توجه به جزئیات کرده اند. لطفا تا پایان همراه ما باشید.

 

رنگ زرد یکی از ترندهای مدل کاغذ دیواری 2020 است. دلیل این محبوبیت این است که رنگ زرد بخوبی در دکوراسیون های امروزی ست می شود. هر چند این طرح بیشتر در خانه های تزیین شده به سبک سنتی و کلاسیک بهتر جواب می دهد، خصوصا طرح های گلدار و کلاسیک، اما در دکوراسیون های مدرن نیز طرح های جئومتریک یا هندسی نیز تولید می شود. رنگ زرد انرژِی بسیار زیادی به فضا می دهد، از این رو دکوراسیون های مدرن خانه های ایرانی که عمدتا رنگ دیوارها سرد است، رنگ زرد می تواند باعث جذابیت فضا شود.

همانطور که می دانید کاغذ دیواری وسیله ای بسیار مناسب برای استفاده از طرح های تقلبی یا بهتر بگویم مصنوعی است. طرح هایی که شبیه به چوب طبیعی، سنگ یا آجر دیده می شوند. از آنجایی که امروزه حتی بسیاری از دکوراسیون های مدرن، المان های کلاسیک و سنتی را وارد طراحی داخلی خود می کنند، استفاده از کاغذ دیواری طرح آجر می تواند خیلی موثر باشد. همانطور که در بالا اشاره کردم، مدل کاغذ دیواری 2020 بیشتر شامل طرح های تکسچر دار یا بافت دار می شود. اما امسال نسبت به سال های گذشته شاهد طرح هایی بسیار واقع گرایانه تر از گذشته هستیم، طرح هایی که تا آنها را با دست لمس نکرده اید، نمی توانید مصنوعی بودن آنها را تشخیص دهید. همچنین آجر از گذشته دور تا هم اکنون مهمان خانه های جدید بوده و در سال های آینده نیز حضور خواهد داشت، بنابراین با انتخاب چنین طرح هایی خیالتان از بابت داشتن طرحی مطابق مد روز راحت خواهد بود.

 

 

[ دوشنبه 13 بهمن 1399 ] [ 14:06 ] [ سهیلا ]
[ ]